Forum Giełda +Dodaj wątek

CIERPLIWOŚC ZOSTAŁA NAGRODZONA-CZEKAŁEM NA TEN OSTATNI RUCH

Zgłoś do moderatora
na początku sesji oddane prawie wszystko poniżej 185-zostawiłem tylko 8 pozycji.MUSIELI ZAATAKOWAĆ bo S było za łatwe.po drodze na szczyt i na równowadze odebrane wszystkie oddane poniżej 185 i zostawiona lekka rezerwa na jutro.DZIĘKI BOSS-ZA SUPERTŁUSTE S .powiedział lis.pozdrawiam.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGHM -1,01% 122,40 2017-10-20 17:02:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl