Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,98 zł , zmiana od tamtej pory: -66,59%

Ciekawy debiut. Niska kapitalizacja.

Zgłoś do moderatora
Detalion jest dość ciekawą spółką z ludźmi z bardzo dużym doświadczeniem. Przygodówki nie cieszą się gigantycznym powodzeniem, ale przy takiej kapitalizacji każdy mln zarobiony to praktycznie podwojenie capu. Na razie pewnie będzie spora sprzedaż od zarobionych, ale mają akcji za jakieś 5mln maksimum i zapewne większość sprzedawać nie będzie. Także około 2mln obrotu powinno wyczyścić podaż.

Czekamy na otwarcie ;)
  • Ciekawy debiut. Niska kapitalizacja. Autor: ~Det

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DETGAMES 3,45% 3,00 2021-12-01 11:52:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.