Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,31 zł , zmiana od tamtej pory: 770,97%

Ciekawostka ze strony Orzełka

Zgłoś do moderatora
ze strony orzelsa.com

Pytanie:
"Spółka od lat generuje straty i Pan chce oferować akcje dla obligatariuszy według parytetu 1000 akcji z 1 obligacje ?! Czyli chce Pan aby zgodzili się na redukcje swojego zobowiązania na dziś o 70% ! a jak Pan dalej będzie tak zarządzał to za rok o kolejne 30% - czyli nie dostaną nic a Orzeł S.A skończy tak jak Astor S.A tez przez Pana zarządzany - likwidacja. Czy też ma Pan inny realny plan ?"

Odpowiedź:
"Szanowny Panie, w ramach postępowania upadłościowego proponujemy obligatariuszom serii B zamianę obecnej serii na nową serię C również zabezpieczoną linią do recyklingu. Realizacja takiej koncepcji przy jednoczesnym umorzeniu części zobowiązań wobec innych niezabezpieczonych wierzycieli ma pozwolić spółce na dalsze obsługiwanie i rozłożone w czasie spłacanie swoich zobowiązań. Zamiana na akcje jest opcją która może być realizowana jedynie na życzenie obligatariuszy."

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZLOPONY 0,00% 2,70 2021-11-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.