Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,65 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Ciekawe komu prezes udzielił pożyczki na ponad 200 tys. zł. Sobie?

Zgłoś do moderatora
W takiej sytuacji kiedy spółka nie ma pieniędzy na swoją działalność ale ma na pożyczki? Toż to kpina i wałek w biały dzień. Mam nadzieję, że gościa przetrzepią porządnie bo chyba ma sporo za uszami.
  • Ciekawe komu prezes udzielił pożyczki na ponad 200 tys. zł. Sobie? Autor: ~Niki

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
SYMBIO 6,56% 0,65 2019-06-03 09:31:48