Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,20 zł , zmiana od tamtej pory: -26,92%

Ciekawe jak się teraz czuje ten od batona na 6,50

Zgłoś do moderatora
Wczoraj uwalił kurs... więc ani nie sprzedał... a jak zablokował, żeby skupować niżej... to jest w jeszcze większej... buahahahahahaha
  • Ciekawe jak się teraz czuje ten od batona na 6,50 Autor: ~bazooka

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
EDINVEST 3,83% 3,80 2022-01-20 16:29:45