Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,38 zł , zmiana od tamtej pory: -21,05%

CIEKAWE ILE ,,UŻYTKOWNICY" barakuda, 666, babaguru BĘDĄ BRNĄC...

Zgłoś do moderatora
Dla przypomnienia opis ich ,,działalności"

https://www.bankier.pl/forum/pokaz-tresc?thread_id=5224695&strona=1

https://www.bankier.pl/forum/pokaz-tresc?thread_id=4544739&strona=1

DZIAŁAJĄ W TANDEMIE I STARAJĄ SIĘ OCZERNIĆ PAH KTÓRY PRZEZ ROK CZASU SIĘ ORGANIZOWAŁ ŻEBY PRZECIWDZIAŁAĆ PRÓBIE WYPROWADZENIA MAJĄTKU

SIEDZĄ 24/H NA DOBĘ NA FORUM HAWE,PISZĄ RZECZY OCZYWISTE I ZNANE OD DAWNA, NIE WIADOMO CZY MAJĄ CHOĆ JEDNĄ AKCJĘ I NIE WNOSZĄ NIC KONSTRUKTYWNEGO OPRÓCZ SIANIA FERMENTU

WNIOSKI DO WYCIĄGNIĘCIA SAMEMU :-)

P.S NA DODATEK MAJĄ BARDZO MAŁO KULTURY LUB PROBLEM Z ROZUMIENIEM TEKSTU CZYTANEGO A PROPO UDZIELANIA SIĘ W TYM WĄTKU LUDZI ZWIĄZANYCH Z PAH LUB KLUBEM PAH.
ALE SĄ WYJĄTKOWO ZDETERMINOWANI WIĘC NIE MA SIĘ CO DZIWIĆ :-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.