Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  53,00 zł , zmiana od tamtej pory: -26,23%

Ciekawe fragmenty z raportu

Zgłoś do moderatora
Ciekawe fragmenty z raportu Cytat:Wzrośnie znaczenie eksportuAction w tym roku spodziewa się m.in. dalszego wzrostu znaczenia handlu zagranicznego (w 2020 r. eksport wygenerował około połowę przychodów grupy) i wzrostu bazy odbiorców w kanale detalicznym, a także znaczących dokonań na rynku sprzedaży rozwiązań PV (energia odnawialna)Cytat:Rok 2021: koszty nadal w dółJako pozytywny i trwały efekt wskazano także ograniczenie kosztów operacyjnych, co zwiększyło wynik netto.W 2021 r. grupa Action oczekuje dalszej redukcji kosztów, m.in. dzięki optymalizacji procesów.Z swojej strony dodam olbrzymie spłaty zobowiązań. Mają je rozłożone na 7 lat a w pierwszych 3 m-s spłacili duża część, nie wiem czy to nie jest nawet połowa
  • Ciekawe fragmenty z raportu Autor: ~dominik

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
OPONEO.PL 0,26% 39,10 2023-02-03 17:00:00