Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,99 zł , zmiana od tamtej pory: 48,58%

ciekawe czy Stojek z Telgama coś tu kupuje akcje ?

Zgłoś do moderatora
poniższy wpis omyłkowo umieściłem na temacie TELGAM

oczywiście chodzi o Telestradę !

-------------------------------------------------------------------------

Aleksander Stojek zainwestował ostatnio 1,5 mln zł w akcje Telgam

https://www.bankier.pl/wiadomosc/TELGAM-S-A-Zawiadomienie-w-sprawie-przekroczenia-progu-50-w-ogolnej-liczbie-glosow-na-walnym-zgromadzeniu-Spolki-oraz-o-zmianie-udzialu-ponad-33-ogolnej-liczby-glosow-o-co-najmniej-1-7232663.html

a na Telgam jest też Irek Rymaszewski - akcjonariusz telestrada

https://www.bankier.pl/wiadomosc/TELGAM-S-A-Zawiadomienie-akcjonariusza-w-sprawie-zmniejszenia-udzialu-ponizej-progu-15-ogolnej-liczby-glosow-7233224.html

więc dwóch akcjonariuszy, na Telgam, jeden z nich na Telestrada
więc
czy Aleksander Stojek też tu jest ?
czy też zainwestuje tu 1,5 mln zł ?

jakieś opinie ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
TELESTR -0,52% 19,30 2022-07-06 16:43:18