Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,50 zł , zmiana od tamtej pory: -26,51%

ciekawe..artykul

Zgłoś do moderatora
tak w międzyczasie mozna sobie zobaczyć..jak przepuscilem przez translatora to mniej wiecej na to wyglada ze ciech soda ma pomysl na budowe elektrowni..na gaz..czy nam by to cos dawalo hm..nie wiem https://www.economica.net/ciech-soda-prime-te-la-vara-studiul-de-fezabilitate-pentru-noua-centrala-termica-la-valcea-de-200-de-milioane-de-euro-i-peste-200-mw-interviu_178671.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
SERINUS 4,57% 0,37 2020-05-27 16:46:41