Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,30 zł , zmiana od tamtej pory: 47,62%

Chyba Piramida przespała swoj moment

Zgłoś do moderatora
Nawet jeżeli gra będzie względnym sukcesem (za taki uwazam 100 tys sprzedanych kopii w ciagu 3 miesiecy) to pewnie jakiegoś wielkiego poruszenia na kursie nie będzie. Pojdzie z 20 zl na 40 zl i tyle.

Co o tym sądzicie?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PYRAMID 9,21% 40,30 2022-11-25 16:22:52