Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,42 zł , zmiana od tamtej pory: -36,52%

Chyba mamy kolejny powód do spadków. Czytać!

Zgłoś do moderatora
Screen Network SA wygrywa przetarg na 12 nowych ekranów led na dworcu Warszawa Śródmieście
Screen Network SA wygrał przetarg na 12 nowych ekranów led na dworcu Warszawa Śródmieście!

Dworzec Warszawa Śródmieście wkrótce wyposażony zostanie w 12 nowoczesnych ekranów led w formacie 3 x 1,5 m. Warszawa Śródmieście bije rekordy liczby pasażerów i jest największą stacją pasażerską w Polsce (2017 rok). Każdego dnia wsiadało tam i wysiadało 53 tys. podróżujących. W całym roku ze stacji skorzystało 19 mln osób. Analiza przepływu pasażerów w dziesięciu największych dworcach pokazuje, że to na nich rozpoczyna się lub kończy 25% podróży w Polsce.

To kolejna w tym roku inwestycja Screen Network - w maju firma uruchomiła największą w Polsce kurtynę led – Super Screen na Placu Unii Lubelskiej w Warszawie. 

Agnieszka Godlewska, Prezeska Screen Network SA:

Jesteśmy bardzo dumni, że nasza firma będzie realizowała ten projekt. Screen Network jest liderem rozwiązań Digital-Out-Of-Home w Polsce i nasze kolejne inwestycje w nowoczesne ekrany sprawią, że krajobraz Warszawy i dużych miast w Polsce będzie się zmieniał a komunikacja z mieszkańcami władz miast będzie możliwa zawsze, kiedy zajdzie taka potrzeba (wypadki, korki, zagrożenia terrorystyczne, Child Alert, ważne komunikaty władz miasta), gdyż nasze ekrany to nie tylko nośniki reklamowe, ale także platformy służące do szybkiej i natychmiastowej komunikacji z mieszkańcami. Do takiego społecznego wykorzystania naszych ekranów od dawna zachęcamy włodarzy miast.

https://4funmedia.pl/aktualnosci/screen-network-sa-wygrywa-przetarg-na-12-nowych-ekranow-led-na-dworcu-warszawa-srodmiescie?fbclid=IwAR0CBtE-3gUK0gszVkKjMnS9nx2vO7dwfjQ21bQdfZQtqcKVkm7yDvgeogE

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
4FUNMEDIA 0,86% 4,71 2020-07-15 09:27:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.