Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  38,10 zł , zmiana od tamtej pory: -9,58%

Chyba czas wracać na GPW

Zgłoś do moderatora
tzn miałem na myśli GPW jako spółkę, bo to spółka dywidendowa to wcześniej czy później się na tym zarobi a na tę spółkę systematycznie wracam od debiutu giełdowego;
kurs poniżej 40 zeta i wtedy z reguły wracam i zaczynam ponownie nabierać, może jutro uda mi się odkupić pierwsze akcje, ustawiłem zlecenie nieco powyżej dzisiejszego marnego zamknięcia

pewnie tu takich wielu jak ja
  • Chyba czas wracać na GPW Autor: czesio1

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GPW 1,92% 34,45 2020-04-03 10:45:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.