Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,20 zł , zmiana od tamtej pory: 25,62%

Cholera jasna, nie jest dobrze...

Zgłoś do moderatora
...nie ukrywajmy tego faktu. Nawet ja zaczynam się zastanawiać, czy nie tracę czasu trzymając tak długo akcje WSE. Od lipca trzy Walne i nic nie uchwalone. Wszystko blokowane lub skarżone do sądu. Spółka od czasu przejęcia przez Wlochów przez te spory stoi w rozwoju w miejscu, nie wykorzystuje rynku pracownika, a jak zaczynają przebąkiwać ekonomiści ten właśnie rynek pracownika powoli się kończy. Na dzisiaj Włosi z WSE mają ten sam broblem co WSE z węgierskim Prochuman. Niby mają większość, są włascicielami, a tak naprawdę, za przeproszeniem, gówno mogą. Kolejne Walne pokazują to jak na dłoni. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie nikt nie ma ponysłu jak wyjść z tego impasu. Co dalej, kolejne nieudane wezwanie po śmiesznej cenie, czy może kolejna megaemisja zablokowana na kolejnym Walnym. Czarna dziura, a czas ucieka. Po obrotach i kursie widać, że nawet najcierpliwszy powoli rezygnują i sprzedają taniej. Jak długo można ufać bezgranicznie hasłu cierpliwi będą wynagrodzeni. WSE od długich miesięcy zachowuje się jak w śpiączce. Jak długo jeszcze i czy w ogóle warto czekac ? Co musi się wydarzyć i na co czekamy ? Co takiego tą spółkę może przywrócić do życia ??? Cholera jasna !!! Pozdr..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GIGROUP -3,19% 1,51 2022-05-20 12:02:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.