Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,51 zł , zmiana od tamtej pory: 97,35%

Chodzik o Orange

1.
Autor: polonez_as-dur [31.178.208.*] 2018-10-29 22:06
Opublikowano przy kursie:  4,37 zł , zmiana od tamtej pory: 34,55%

29.10.2018 okiem technika

Zapewne wielu z was pamięta moją długoterminową prognozę.
Zakładała ona spadek ceny tych akcji co najmniej do poziomu 3.50
Oczywiście 2 złote jest poniżej poziomu 3.50. To nie znaczy, że cena nie spadnie niżej. Wprost przeciwnie spadnie.
Od wielu miesięcy obserwuje to, co dzieje się na Orange. Jak widzicie nawet dobre wyniki za III kw.2018 nie są w stanie zatrzymać
spadku. Wcale mnie to nie dziwi, mamy bessę na szerokim.
Zakładam w niedalekiej przyszłości mocny i dynamiczny spadek, więc uważajcie, bo to co widać na wykresie, dla mnie nie stanowi tajemnicy.

chodzik księżycowy

2.
Autor: polonez_as-dur [31.178.208.*] 2018-10-31 10:51
Opublikowano przy kursie:  4,41 zł , zmiana od tamtej pory: 33,33%

Pierwszą analizę Orange zrobiłem ponad rok temu i uzyskałem pewien poziom, na którym trend spadkowy powinien ulec odwróceniu.
Następnie w odstępach powiedzmy kilkumiesięcznych, ponawiałem analizę i za każdym razem, to co widziałem utwierdzało mnie jedynie w tym, do czego doszedłem pierwotnie.
Przypomnę co wtedy napisałem:

Cena akcji Orange spadnie, co najmniej do poziomu 3.50. ( to nie znaczy, że tam będzie koniec tego spadku )
Teraz sobie popatrzyłem, było to poniżej 9 złotych. Dzisiaj mamy 4.40

Powiem tak, jesteście za chudzi w uszach, aby do mnie podskakiwać. Czym prędzej to zrozumiecie, tym z większym pożytkiem dla was. Są i tacy dwaj kozacy, co zupełnie im jak widać odbiło na punkcie chodzika księżycowego. Łażą jak łajzy za mną i wszystko zrobią, aby się tylko pokazać na forum. No cóż każdy pisać może, trochę lepiej, czy trochę gorzej, ale ja się nie chwalę.
Ja po prostu, zwyczajnie mam talent

chodzik księżycowy

3.
Autor: polonez_as-dur [31.178.95.*] 2019-04-26 15:18
Opublikowano przy kursie:  5,00 zł , zmiana od tamtej pory: 17,65%

Szanowni koledzy i koleżanki też,

W dniu dzisiejszym 26 kwietnia 2019 roku, chciałem Wam przypomnieć moją prognozę z przed kilku miesięcy, kiedy to po raz
pierwszy podszedłem do tego tematu.
Potem po dorysowaniu się następnych fal na wykresie, jeszcze raz zrobiłem analizę od nowa, która potwierdziła moje wcześniejsze
założenia. 
Wiem śmiechu wtedy było dużo, ale dzisiaj jak sądzę miny macie już nie tęgie.
Jaka to była prognoza ?
ano taka:

Kurs Orange spadnie co najmniej do poziomu 3.50 i tego się trzymajcie.

Gratulujemy talentu i czekamy na mocny spadek w "niedalekiej przyszłości" (rozumiem, że 8 miesięcy od tej wiadomości - napisanej w niemal w samiuśkim dołku to jeszcze za mało jak na niedaleką przyszłość).  

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TAURONPE 0,47% 2,98 2021-01-26 17:04:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.