Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 916,00 zł , zmiana od tamtej pory: 26,41%

chodzik księżycowy 23 marca 2021

Wtorek 23 marca 2021

Cisza, jak ja dobrze znam to charakterystyczne zachowanie z forum Bankiera, kiedy
realizował się mój od dawna zapowiadany scenariusz. No bo o czym tu dyskutować
z chodzikiem, skoro dzieje się to co zapowiadał. 
Tak trochę nietypowo, bo we wtorek umieszczę po sesji na blogu najważniejszy wykres jaki do tej pory zamieściłem. Dlaczego dzisiaj?
Dlatego, że rynek się zdeklarował co do kierunku. Aby był to jednak przysłowiowy gwóźdź do trumny, muszę poczekać na zamknięcie sesji. Tak czy inaczej już obecnie
mogę jednoznacznie powiedzieć, że na wykresie WIG 20 w interwale 4h mamy formację RGR.
Wybaczcie, że wstawiony na blog wykres, co prawda będzie przeze mnie opisany, ale
nie omówię tego co tam się działo w jego newralgicznych miejscach i nie przedstawię
wniosków jakie z formacji tej wynikają. Coś musz przecież dla siebie zatrzymać, zwłaszcza, że zamierzam omówić go ze szczegółami w książce. Jak by nie patrzeć
mamy RGR, może nie zbyt klasyczny, bo lewe ramię tej formacji stanowi korekta płaska, ale poza tym jest to układ ze wszech miar zgodny z teorią fal Elliotta i moim
zdaniem warto na jego przeanalizowanie poświęcić tyle czasu ile będzie trzeba, aż
zostanie zrozumiany każdy jego szczegół.
Zapraszam również do komentowania pod wykresem.

Fryderyk
www.chodzikksiezycowy.wordpress.com

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -0,33% 2 422,00 2021-10-22 17:04:30
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.