Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  54,00 zł , zmiana od tamtej pory: -7,04%

Cherrypick Games wygrywa kluczowy proces. Akcje silnie w górę

Zgłoś do moderatora
Producent gier Cherrypick Games odnotował w ostatnich dniach bardzo silne odbicie. Powodem była informacja, że spółka zawarła porozumienie rozliczeniowe z Kuu Hubb Oy. Warto dodać, że spółka walczyła o to porozumienia przed Trybunałem Arbitrażowym w Helsinkach. Na mocy porozumienia, ustalono harmonogram spłat, który łącznie opiewa na ponad 9,25 mln zł. Pierwsza rata, którą otrzyma Cherrypick Games wyniesie ponad 3,3 mln zł. Jednocześnie warszawskie studio w dniu zawarcia porozumienia przestało być odpowiedzialne za utrzymanie techniczne i rozwój gry My Hospital.
  • Cherrypick Games wygrywa proces przed Trybunałem Arbitrażowym w Helsinkach
  • Spółka uzyska około 9,25 mln zł 
  • Na wykresie moce odbicie notowań
Do Cherrypick Games powróci także kwota 900 tys. zł, która przez ostatni rok była zamrożona na rachunku fińskiego komornika. Całość sprawy dotyczyła...

Cherrypick Games wygrywa kluczowy proces. Akcje silnie w górę
  • Cherrypick Games wygrywa kluczowy proces. Akcje silnie w górę Autor: kwfx
  • Warto poczytac- link Autor: ~Mmm

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CHERRY -1,57% 50,20 2020-11-23 17:02:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.