Forum Giełda +Dodaj wątek

Chciałem kupic wczoraj mialem zmiane-a tu swieto w Polsce

Zgłoś do moderatora
Od 4 lat siedze w UK, wysyłam gdzies od roku pieniądze na alimenty i rodzicom przez trejdoo, coraz modniejsze u nas i wszystkim Polakom polecam co kase sla do Polski,westerny to lipa i złodziejstwo. Chciałem sobie kupic troche akcji, a tu wolne. Szkoda, bo może społka z londynu wygląda ciekawe i ma szanse zawojowac UK.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA -0,89% 0,44 2021-01-21 16:31:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.