Forum Giełda +Dodaj wątek

Chcesz zarobic przeczytaj z uwaga!!!!!

Zgłoś do moderatora
Ratujciez co się da, poczytajcie poanalizujcie, popatrzcie na ff, perspektywy :Może teoretycznie zaporowy patrząc na to teraz, ale jak patrząc na wielkość rynku walut to nie do końca, bo rynek rośnie błyskawicznie, a igoria startowała z bardzo małej bazy (przychody i zyski).

np to
- Szacujemy, że rok 2013 branża zamknęła na poziomie około 20 miliardów obrotów. Zakładam, że w tym roku rynek może wzrosnąć o 70-80 proc. - mówi Paweł Kyć, dyrektor marketingu serwisów Internetowykantor.pl i Walutomat.pl.

oraz kasa emigrantów do wymiany to 4 mld euro http://www.hotmoney.pl/nabiezaco/Ile-emigranci-przywoza-do-Polski-To-duze-pieniadze-a30134

Należy chyba liczyć osobno rynek 20 mld pln wymienianych na terenie Polski oraz rynek kasy emigrantów, czyli zaokrąglając 16 mld pln: tej kasy raczej się nie przewozi w kieszeni, tylko przelewy - a tutaj trejdoo ma najlepsze kursy wymiany i 2 funty za przelew. Czyli razem rynek polski na dzisiaj to 36 mld pln (licząc osobno) - no to jest suma olbrzymia. Jak da radę przejąć choć połowę z tych 16 mld to zyski na czysto wyniosą miliony - o tą kasę mogą powalczyć. Może jakiś fund/firma wesprze ich kasą na reklamę? Może przejęcie jak dhl z sewisco? Na razie można gdybać, ale faktem jest to, że akcji igorii na rynku nie ma prawie wcale.

Igoria ma wszystkie zezwolenia i będąc jedynym kantorem na giełdzie może być
łakomym kąskiem dla większych graczy na tym rynku, dlatego te ósemki mogą kiedyś
być osiągalne, ale chyba raczej w pakietówce. Zaznaczam, że są to tylko prywatne przemyślenia i proszę się tym nie sugerować - każdy myśli sam :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA 3,03% 0,34 2021-04-23 10:09:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.