Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,02 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Chcecie żeby Investeko wygrało Life Awards?

Zgłoś do moderatora
Life Awards, to najważniejsza europejska nagroda dla najlepszego EKO projektu.
Investeko jako jedyna Polska firma znalazła się w czołówce do nominacji.

link

Nagrody przyznawane są osobno dla każdej kategorii, w przypadku Investeko to kategoria ENVIRONMENT, na razie 4 pozycja na 5.
Mamy jeszcze dużo do zrobienia, ale kto jak niemy!!!!!

Promujmy NASZE POLSKIE EKO ROZWIĄZANIE....

Do dzieła, głosujemy. System odnotowuje e-mail z którego przychodzi głos, więc jak ktoś ma kilka skrzynek może oddać kilka głosów, zaproście znajomych, mamy jeszcze czas na sukces!!!!
Proszę zwrócić uwagę, że rejestracja głosu jest kilkuetapowa i trzeba ją potwierdzać poprzez e-mail.

ZACHĘCAM przyjaciół z G-ENERGY!!!!
  • Chcecie żeby Investeko wygrało Life Awards? Autor: ~Ecoludek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GENERGY -18,75% 0,02 2020-05-20 12:50:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.