Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,02 zł , zmiana od tamtej pory: -18,11%

Chcecie coś wiedzieć to testujcie

Zgłoś do moderatora
Czasami mam wrażenie, że nie obraźcie się, ale są tu sami ślepi przewodnicy ślepych
Jest 21 wiek i platformy zakupowe. Zatem zobaczmy dokąd to zmierza i spróbujmy złożyć ofertę:
Wpisujemy w google pkp cargo platforma zakupowa
i wyskoczy nam:
https://images89.fotosik.pl/566/1ae7f9091320e2degen.jpg

Niby OK, ale wejdźmy. Co widzimy ZONK:
https://images89.fotosik.pl/566/c027a065c406ef9fgen.jpg
Nie da się w nowoczesnych przeglądarkach lub z windows 11. Może wejdziemy z firefoxa klikając na ostrzeżenia i dobrniemy do:
https://images90.fotosik.pl/565/95364596d2309260gen.jpg
Wpisując jednak nip i kod nie spodziewajcie się, że żądanie zostanie przetworzone. Jako stary koder sprawdziłęm requesty różne. Cóż wygląda na przetargi dla wybrańców. Słabe to.. A teraz jako były wykładowca proszę Was o powtórzenie zadania i zaprzeczenie, że nie mam racji. Potem odpowiedzcie - czy ta firma może jeszcze funkcjonować przy rosnącej konkurencji przewoźników wycezelowanych cyfrowo :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKPCARGO 1,65% 12,30 2022-05-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.