Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Chcą Umowy Sprzedaży OTG i Emby ? Kasa na Konta lub Akcje Inwestora !

Zgłoś do moderatora
Żadnej umowy nie będzie i żadnej zgody na sprzedaż OTG i Emby bo nikt nie jest głupi i nie da się nabrać na żadną kolejną umowę którą później nie będą respektować !! mamy przykład ostatniej umowy z Kazachami !! nauczka została i teraz mają kłopot bo podważymy ich kłamstwami jak nas oszukali ostatnio !! Chcą Umowę to kasa na Konta po wycenie satysfakcjonującej wszystkie strony !! bądź wycena i wymiana na akcje Inwestora i jego spółki na Gpw po cenie np. 160 zł minimum ! Innej opcji nie ma !! albo niech zapomną o Umowie OTG i Embie !! Żadne Bajki już nas nie interesują ani umowy których i tak potem nie respektują a więc dali przykład jak mamy ich traktować teraz !! Także bajki trollii o jakiś dywidendach ,spółeczkach celowych 7 % nie wiadomo czego i od czego mogą sobie wsadzić głęboko w dooo-- ppeee !!! Bo nikt frajerem nie jest i nie będzie już !! Albo kasa albo akcje spółki inwestora notowanej na giełdzie po przeliczeniu !! albo WON !! Ale BLG i Krok niech nie zapomina o Dokumentach do pokazania !!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.