Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

cHCĄ NAS OKRAŚĆ

Zgłoś do moderatora
Wszystkie akcje ,które zostały nabyte jako tokeny na NW nie powinny uczęstniczyć w WZA Z PRAWEM GŁOSU gdyż wychodząc poza GPW TAKĄ WŁAŚCIWOŚĆ UTRACIŁY.W tej sprawie pisać dzwonić do Departamentu Praktyk rynkowych e-mail dpr@knf.gov.pl i dzwonić tel.T(22)2624054. dyr.Agnieszka Kowalska.Pamiętajcie,gdyby tak się stało,że na skutek korupcyjnych praktyk wysokiego urzędnika Państwa Polskiego m.Chrzanowskiego jako prezesa KNF doszło do wyprowadzenia majątku s-ki Petrolinvest do tzw. spółki celowej i tym samym wykradzenia naszego całego majątku,będziemy jako zorganizowana grupa w PAM poprzez sądy wyrwać naszą własność złodziejom jak również wystąpimy z pozwem odszkodowanie od Skarbu Państwa.PISZCIE,DZWOŃCIE JAK NAJLICZNIEJ.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.