Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,11 zł , zmiana od tamtej pory: -34,36%

Chapeau bas

nie docenilem jednak sily wpisów wywołujących panikę... Slay Twoje metody działają.... chapeau bas...

Ja kieruje się długoterminowa wycena możliwości firmy bo umówmy się że teraz nastał. nowy etap po wstępnej decyzji i połączeniu.

taki dni dla soekukantow są piękne życzę wam powodzenie
Ja dokupilem ile mogłem głupio było nie brać

pamiętajcie myślcie o przyszłości
na 4 grosze nie zrzuca bo wycena będzie za niska i byle średni inwestor jak ja mógłby się skusić na większe zakupy

pamiętajcie o możliwości odcięcia
Slay naorawde jestem pod Twoim wrażeniem ludzie mają jednak słaba psychikę i są podatni... ale zobaczymy kto wygra za tydzień dwa mam nadzieję że ty też zarobisz... zawsze miło czytać twoje wpisy.... tak jakby to pisały dwie osoby jedna oblakana a druga myslaca racjonalnie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LAURENPES -6,11% 0,07 2022-05-18 16:46:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.