Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,90 zł , zmiana od tamtej pory: -3,27%

Ch...j tam z odlewniami są ciekawsze spółki

Zgłoś do moderatora
Rosło rosło aż wreszcie się przerośnie, spekulacja na max powiwm wam jedno: na polskiej giełdzie nie kupować energetyki, banków, przemysłu ciężkiego i budowlanki i deweloperki. Śliskie tematy i mało atrakcyjne a ciągle wpadające w kłopoty. Odlewnie srewnie będą rosły jak ciech rok temu, ładny kanał wzrostowy a na końcu utworzy się na wykresie formacja w kształcie namiotu, kurs wróci gdzie jego miejsce. Nowym uczestnikom odradzam modę na odlewnie badziewie jakich pełno pozdrawiam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ODLEWNIE -1,25% 4,74 2020-11-27 13:16:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.