Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,94 zł , zmiana od tamtej pory: -15,50%

Ceny węgla w Australii bez zmian

Zgłoś do moderatora
Przewidywane są stabilne ceny do końca roku.
"COKING COAL DAILY: Market anticipates steady end to the year
Seaborne coking coal prices remained stable on Thursday December 5, with transaction prices seeing only mild movements in recent days.
Fastmarkets indicesPremium hard coking coal, fob DBCT: $136.79 per tonne, down $0.01 per tonne
Premium hard coking coal, cfr Jingtang: $147.22 per tonne, up $0.13 per tonne"
(metalbulletin.com) 
  • Ceny węgla w Australii bez zmian Autor: jacek303

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW -13,02% 16,00 2020-10-28 17:03:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.