Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,14 zł , zmiana od tamtej pory: 18,50%

Ceny węgla w Australii bez zmian.

Zgłoś do moderatora
Chińscy handlowcy dominują na rynku.
"COKING COAL DAILY: Chinese buyers dominate spot trading
Seaborne coking coal prices remained stable on Wednesday December 4, as expected by participants, with traded levels for premium mid-vol materials staying above $140 per tonne cfr China.
Fastmarkets indices
Premium hard coking coal, fob DBCT: $136.80 per tonne, down $0.06 per tonne
Premium hard coking coal, cfr Jingtang: $147.09 per tonne, down $0.51 per tonne"
(metalbulletin.com)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW -1,82% 22,68 2020-01-17 17:04:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.