Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,58 zł , zmiana od tamtej pory: -45,89%

Ceny obuwia wzrosły najszybciej od 20 lat.

Zgłoś do moderatora
Artykuł z bankiera. Dobre informacje dla Protektor jako produkującego w Europie.
"W maju ceny obuwia wzrosły o 3,1 proc. rok do roku. Ostatni raz taki wzrost zanotowano na początku lat 2000."
"Część wzrostu może wynikać tylko z efektów pandemii, ale część może być wynikiem trwałego odwrócenia trendów deflacyjnych na rynkach wielu towarów. Trendów, które trwały od 20-30 lat. "

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Co-o-gospodarce-mowi-wzrost-cen-butow-8134313.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROTEKTOR 0,00% 1,94 2023-12-01 10:18:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.