Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  97,20 zł , zmiana od tamtej pory: -11,73%

Ceny gazu spadają jeszcze bardziej

Zgłoś do moderatora
Puławy zyskują na bardzo niskich cenach gazu - wydawało się, że ceny wrócą powyżej 2 dol. ale spadły poniżej 1,7 i tam się trzymają. Analitycy mówią o tym, że ceny mogą zostać na takim poziomie przez dobre 5 lat dzięki dużej konkurencji ze strony eksporterów LNG.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PULAWY -1,38% 85,80 2021-09-17 16:42:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.