Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,55 zł , zmiana od tamtej pory: -28,91%

Cena ropy jak sprzed wojny!! Na Orlenie powyżej 7zl zlodzieje

Zgłoś do moderatora
Właśnie tak pisowska komuna okrada swoich obywateli przed wojna ropa kosztowała nawet mniej jak teraz a cena była 5 zł na Orlenie !!! Teraz jest powyżej 7 zł na czemiponku pisowskich szkodnikow!! Ale dla wyznawców czyli widzów tvp szmbo będą wmawiac że to wina putina!!! Tak się nazywa pisowki patryiotyzm okradanie rodaków !!! W Niemczech ludzie dostali bilety na komunikację na wszykie środki transportu po 9 Euro i inflscja spadla a w Polsce trwa okradanie obywateli !!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PGE 0,53% 6,79 2022-12-06 17:00:00