Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,41 zł , zmiana od tamtej pory: 4,31%

cena Biotonu

Zgłoś do moderatora
Witam
Cena Biotonu jest niższa niż jego wartość księgowa. Każda pozytywna informacja na polu walki z koronawirusem spowoduje wzrost kursu podobny co Biomed Lublin - 800% w ciągu trzech tygodni. Do końca kwietnia możliwa jest cena ok. 20 PLN.
Pozdrawiam niedowiarków i współczuję tym, którzy sprzedali akcje.
  • cena Biotonu Autor: wojatech
  • Re: cena Biotonu Autor: ~Janusz-byznesu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
BIOTON 2,45% 4,60 2020-07-02 10:32:14