Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,76 zł , zmiana od tamtej pory: 22,80%

Cena bazowa ja jutro ponad 1600 PLN / MWh

Zgłoś do moderatora
Jak widać działania antyinflacyjne działają coraz lepiej.
A nie, przecież dopiero będą działać. Paliwo na stacjach już tańsze więc i prąd też będzie tańszy tyle, że dopiero za 3 miesiące a przez ten czas można licytować się na nowe maksima na giełdzie.
Te przewidywane przeze mnie 2000 za MWh to nie będzie szczyt tej zimy. Obawiam się, że cena bazowa sięgnie 2500 PLN za MWh a w maksymalna spokojnie przekroczy 3000 PLN.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -3,23% 9,53 2022-05-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.