Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,50 zł , zmiana od tamtej pory: 7,69%

CDRL po raporcie - komentarze

Zgłoś do moderatora
1. Widac, ze przejete spolki troche im ciaza / odbijaja sie na wynikach. Grupa po przejeciach ma widac nieco nizsze zyski/marze a sprzed przejec to nawet kwartal do kwartalu nieco lepiej.
2. Na dniach inwestora bylo mowione o 20 mln zysku w tym roku, w teorii jest to mozliwe, bo generalnie Buslik na Bialorusi zazwyczaj ma lepszy 4 kwartal.
3. Szkoda, ze nie ma robicia na sam 3 kwartal.
4. Bardzo wzrosl im koszt wynagrodzen dla pracownikow. Podwyzka placy minimalnej przez rzad bedzie tutaj mocno ciazyc na wynikach.
5. Wzrost odsetek od kredytow - znaczacy

Generalnie na plus fajnie widac ich rozwoj, szukaja coraz nowszych rynkow zbytu, otwieranie placowek w wielu krajach. Dodatkowo planuja regularnie dzielic sie dywidenda.

Wpisujcie swoje spostrzezenia/komentarze.
  • CDRL po raporcie - komentarze Autor: ~bajgiel

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDRL 0,96% 21,00 2020-01-22 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.