Forum Giełda +Dodaj wątek

CD Projekt ujawnia kalendarz imprez na 2010 rok

Zgłoś do moderatora
22 września o godzinie 18.00 odbędzie się konferencja on-line GOG.com. Podczas konferencji Marcin Iwiński, współzałożyciel firmy CD Projekt oraz współtwórca serwisu GOG.com, oraz Guillaume Rambourg, dyrektor zarządzający GOG.com, przedstawią oficjalne stanowisko w kwestii ostatnich wydarzeń dotyczących serwisu Good Old Games. Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych uczestnictwem w konferencji prosimy o wysłanie pustego maila pod adres update_media(na)gog.co m. Każdy kto wyśle maila otrzyma dalsze instrukcje dotyczące uczestnictwa w konferencji.

6 października 2010 - "Disney Day" - CD Projekt i Disney zapraszają na konferencję prasową, w czasie której omówione zostaną plany wydawnicze Disney na czwarty kwartał 2010 roku. Zaprezentowany zostanie ekskluzywny fragment nadchodzącego hitu kinowego "Tron: Dziedzictwo" w 3D, będzie można zagrać w grę "Tron: Evolution" oraz spotkać się i porozmawiać z twórcami gry ze studia Propaganda. Na imprezie omówione będą również inne jesienne premiery DVD z firmy Disney.

21 października 2010 - "Oficjalna premiera gry Music Master: Chopin" - CD Projekt i Bloober Studio zapraszają na premierę pierwszej polskiej gry muzycznej "Music Master: Chopin". Z tej okazji odbędzie się specjalna prezentacja gry wzbogacona o komentarze twórców ze studia Bloober. Uroczystą premierę gry uświetni również niepowtarzalny koncert gwiazd polskiej muzyki zaangażowanych w powstawanie tego niezwykłego projektu kulturalnego, jakim jest gra "Music Master: Chopin"

18 listopada - "Jesienna konferencja CD Projekt" , na której przedstawiona zostanie gwiazdkowa oferta wydawnicza CD Projekt na rynek polski, odbędą się przedpremierowe pokazy gier i filmów planowanych na pierwsze półrocze 2011. Szczególne miejsce na tej konferencji poświęcone będzie polskim produkcjom - "AfterFall InSanity", "Two Worlds 2", "Music Master: Chopin" i "Wiedźmin 2: Zabójcy Królów". Dodatkowo wraz z konferencją odbędzie się spotkanie z reprezentantami firmy Optimus S.A. omawiające aktualną sytuację oraz najbliższe plany grupy Optimus S.A.

Na wszystkie te eventy serdecznie zapraszamy. W celu zdobycia akredytacji na każdą z konferencji prosimy o kontakt z działem PR - konferencje(na)cdprojekt.
com=

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT 4,05% 400,90 2020-09-22 17:04:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.