Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  183,00 zł , zmiana od tamtej pory: -3,41%

CD PROJEKT - koniec mocnego trendu spadkowego? !!!!!

Zgłoś do moderatora
Obecnie poziom 180 - 183 zł stanowi mocne wsparcie i widać już pierwsze uaktywnianie się popytu. Kurs na dzisiejszej sesji 8.04 nie przebił poziomu sprzed kilku dni, co może być pierwszą oznaką wyhamowania lub zmiany trendu na wzrostowy.

Zmiana trendu może być związana z grą związaną pod rekordowe sprawozdanie finansowe za 2020 r. (pomimo problemów z Cyberpunkiem, gra miała rekordową sprzedaż a przychody z jej sprzedaży szacowane są na 609 mln dolarów w samym 4Q).

Inwestorzy mogą starać się dyskontować rekordowe wyniki, gdzie szacuję przychody za rok 2020 na poziomie 2,8 - 3,2 miliardów zł. Przy zachowaniu obecnej marży netto, wskaźniki inwestycyjne - przy tej wycenie - mogą okazać się bardzo okazyjne, zwłaszcza analizując perspektywistyczną branżę gamedev.

https://pl.tradingview.com/chart/CDR/ZT0y7uFD/ 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT -5,69% 176,76 2021-04-16 17:04:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.