Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  263,00 zł , zmiana od tamtej pory: -0,38%

CD Projekt dostał w prezencie darmową promocję marki Wiedźmin i Gwint

Zgłoś do moderatora
CD Projekt dostanie prezent od Netflixa
Katarzyna Kucharczyk

W grudniu ruszy serial będący adaptacją książek Andrzeja Sapkowskiego. Pośrednio beneficjentem tej produkcji będzie giełdowa spółka.
Wycena CD Projektu przekracza już 25 mld zł. Notowania poruszają się w długoterminowym trendzie wzrostowym w oczekiwaniu na przyszłoroczną premierę „Cyberpunka". Na razie jednak spółka nadal dobrze zarabia na swojej flagowej serii gier o wiedźminie. Za kilka tygodni dostanie dodatkowy „prezent" – serial przygotowywany przez Netflixa.

Darmowa promocja marki
- CD Projekt z pewnością skorzysta na premierze serialu. Pierwszy sezon debiutuje w grudniu i jest mocno promowany na całym świecie przez Netflixa – komentuje Łukasz Kosiarski, analityk Pekao Investment Banking.
Dodaje, że CD Projekt niejako w prezencie dostaje darmową promocję marki, co powinno się pozytywnie przełożyć na popularność gry „Wiedźmin 3", wydanej niedawno na Nintendo Switch, oraz „Gwinta", który kilkanaście dni temu zadebiutował w wersji mobilnej na iOS. (...)

https://www.parkiet.com/Technologie/311129991-CD-Projekt-dostanie-prezent-od-Netflixa.html
 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT 0,65% 262,00 2019-12-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.