Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  38,20 zł , zmiana od tamtej pory: 98,95%

CCC Węgry: Spółka otworzyła 57 salon obuwniczy..........................

Zgłoś do moderatora
Dzisiaj, 11.12.2014, CCC otworzyło salon obuwniczy w Corvin Plaza w samym centrum Budapesztu. To pięćdziesiąty siódmy salon CCC w tym kraju, trzynasty w samym Budapeszcie i dwudziesty drugi w obszarze aglomeracji stolicy Węgier.
  • CCC Węgry: Spółka otworzyła 57 salon obuwniczy.......................... Autor: -kris-

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CASPAR -3,80% 76,00 2021-01-25 13:52:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.