Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  34,40 zł , zmiana od tamtej pory: 107,85%

CC 24.01.2022

Zgłoś do moderatora
Źródło metallbulletin:

Seaborne coking coal prices were largely stable on Monday January 24 despite a lack of trading, while Chinese mills were holding back from procuring high-priced seaborne second-tier hard coking coal from North America.

Fastmarkets indices
Premium hard coking coal, cfr Jingtang: $405.28 per tonne, unchanged
Hard coking coal, cfr Jingtang: $361.18 per tonne, up $2.53 per tonne
Premium hard coking coal, fob DBCT: $445.10 per tonne, down $0.63 per tonne
Hard coking coal, fob DBCT: $385.17 per tonne, unchanged

Kto bez akcji?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW 2,14% 71,50 2022-05-24 17:04:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.