Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,38 zł , zmiana od tamtej pory: -24,91%

Carpathia mistrzowie IPO !!

Zgłoś do moderatora
Zastanawiam się czy jest bardziej spółka na NC niż Carpathia ??? CZ na poziomie lekko powyżej 4, zyski rekordowe za zeszły rok, a 2021 zapowiada się jeszcze lepszy a kurs kisi się w konsolidacji od lipca ! Ostatnia ich inwestycja w DRAGO, a wcześniej m.in TenderHut, United czy Legimi pokazała że mają nosa do inwestycji w IPO. Jaka jest Wasza opinia ???
  • Carpathia mistrzowie IPO !! Autor: ~Longterm

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
01CYBATON -2,65% 4,04 2021-12-09 09:00:00