Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,69 zł , zmiana od tamtej pory: -55,39%

Capital Partners - w stornę 3,22 zł

Zgłoś do moderatora
Czy jednak warto już teraz kupować akcje ? Uważam, że warto odrobinę poczekać. Interwał dzienny pokazuje opór przy 2,80 zł. Pokonanie maksimum wspomnianego pin bara kończy korektę i otwiera drogę do 3,22 zł. Jeżeli jednak ten opór zadziała to kurs może ponownie cofnąć się do kluczowego wsparcia przy 2,37 zł. Byłaby to cena niższa o około 10%, więc może warto zaczekać, tym bardziej że spadek do wsparcia jest równoznaczny z kolejnym testem linii trendu. Być może tam powstanie kolejna fala wzrostowa. Analiza obrotów także wskazuje, że mamy do czynienia z trendem wzrostowym. Obroty rosną podczas wzrostów i maleją przy spadkach. Podsumowując, spółka ma szansę osiągnąć poziom 3,22 zł, a trwający trend wzrostowy kroczy właśnie do tego poziomu, krótkoterminowo być może warto poczekać na niewielką korektę.

http://comparic.pl/capital-partners-cpa-analiza-na-zamowienie/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL 9,09% 1,20 2023-10-03 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.