Forum Giełda +Dodaj wątek

Capital Partners sypnął akcje spółce Alkor Trade?

Zgłoś do moderatora
Infa zbiegły się w czasie. Było też wybicie pod tą transakcję chyba...


BM MEDICAL SA zbycie znacznego pakietu akcji

06.03. Warszawa (PAP/ESPI) - Raport bieżący 2/2012

Postawa prawna: Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji
Zarząd BM Medical S.A. informuje, iż w dniu 2 marca 2012 r. wpłynęło do Spółki od Zarządu Spółki Capital Partners S.A. zawiadomienie w trybie art. 69 ust.1 Ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych (Dz. U. z 2009 r., nr 185, poz. 1439) ("Ustawa o Ofercie") dotyczące zbycia w 15.135 o następującej treści:

"Zarząd Spółki Capital Partners S.A., na podstawie art. 69 ust. 1 pkt. 2 Ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych informuje, iż w wyniku rozliczenia w dniach 24 lutego - 1 marca 2012r. transakcji sprzedaży łącznie 15.135 akcji BM Medical S.A. zmniejszył się udział Capital Partners S.A. w ogólnej liczbie głosów BM Medical S.A. poniżej 5%.

Capital Partners S.A. przed dokonaniem powyższych transakcji posiadała 21.392 akcji BM Medical S.A., które stanowiły 5% kapitału zakładowego BM Medical S.A. i uprawniały do 21.392 głosów, stanowiących 5% ogólnej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu.

Aktualnie Capital Partners S.A. posiada 6.257 akcji BM Medical S.A., które stanowią 1,46% kapitału zakładowego BM Medical S.A. i uprawniają do 6.257 głosów, stanowiących 1,46% ogólnej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLFA 0,00% 0,25 2016-06-29 10:48:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.