Forum Giełda +Dodaj wątek

Capital Partners-możliwa współpraca przy budowie F-16 i Black Hawk???

Zgłoś do moderatora
UTC rozwinie polskie skrzydła
2011-11-14 00:00 aktualizacja: 2011-11-14 06:26

Małgorzata Grzegorczyk WykopBlipnij Facebook Twitter LinkedIn EMAIL
Black hawki z Mielca, silniki z Rzeszowa i polska myśl techniczna zawojują świat


Niewiele międzynarodowych firm ma w Polsce tyle fabryk, ile United Technologies Corporation (UTC). Koncern z USA zatrudnia w naszym kraju 8,4 tys. osób w 7 fabrykach i 13 biurach, które w ubiegłym roku wypracowały 712 mln zł przychodów.

— Przez 20 lat zainwestowaliśmy w Polsce blisko 1 mld USD. Gdy zaczynaliśmy, Polska nie była jeszcze w NATO ani UE. Okazało się, że podjęliśmy trafną decyzję. Będziemy dalej inwestować, choć tempo zależy od rynku czy okazji. W przyszłości możemy zdecydować się na kilka nowych fabryk, choć w tym momencie koncentrujemy się na bieżących projektach — mówi Louis R. Chźnevert, prezes i dyrektor generalny UTC.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL 0,00% 0,70 2024-02-23 11:12:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.