Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,42 zł , zmiana od tamtej pory: -52,48%

Capital Park rozważa transakcję przejęcia o "istotnej skali".

Zgłoś do moderatora
Capital Park, spółka inwestująca na rynku nieruchomości w Polsce, rozważa transakcję przejęcia o "istotnej skali". By ją sfinansować może sięgnąć po emisję akcji - poinformował członek zarządu Marcin Juszczyk. Spółka ma nowy plan dla projektów Eurocentrum i Royal Wilanów.


http://marketinvest.pl/gielda/komentarze-i-analizy/9-analizy-akcji/19390-rynek-akcji-pko-bp-grupa-azoty-energa-capital-park

  • Capital Park rozważa transakcję przejęcia o "istotnej skali". Autor: ~Niebieski

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL 9,52% 1,15 2023-03-24 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.