Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,77 zł , zmiana od tamtej pory: -59,57%
Moim zdaniem Capital urośnie do 3,50-4,00 za akcję, ponieważ na walne w dniu 26.04.2017 r. został zgłoszony wniosek o dywidendę w formie skupu akcji - tak jak było to w 2016 roku, czyli po 6,90 zł za akcję. Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy ma rozpoznać ten wniosek - zobacz uchwały WZA przygotowane na 26.04.2017 r. W zeszłym roku kurs akcji Capital P. też szedł ładnie do góry i był w tym okresie na poziomie 3,30 - 3,50.
Dla tych co mieli akcje była to sowita dywidenda: 6,90- 3,30/3,50 = 3,60/3,40 zł - zysk dla akcjonariusza nawet przy redukcji skupu był bardzo opłacalny i sporo dało się zarobić.
W tym roku akcjonariusz zgłosił taki sam wniosek, który został uwzględniony w programie WZA i Capital P. zamierza się do tego wniosku przychylić, co świadczy pozytywnie o spółce.
Ja trzymam akcje. Zobaczymy co uchwalą.

  • Capital Autor: ~Xx

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL 2,75% 1,12 2023-01-31 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.