Forum Giełda +Dodaj wątek

Capek a Petrolinv

Zgłoś do moderatora
Ciekawe,czy kiedyś nam się też tak odwróci jak na Petrolu.Logika wskazuje,że powinno tym bardziej,że tu są fundamenty a tam tylko złudzenia.Mam nadzieję,że juz wkrótce.
Pozdrawiam cierpliwych.
PS Jakby taki obrót poszedł na Capka,to już dzisiaj byłoby 15 zł
  • Capek a Petrolinv Autor: ~Prorok
  • Re: Capek a Petrolinv Autor: ~niemoto

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL -10,27% 1,31 2023-11-30 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.