Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,85 zł , zmiana od tamtej pory: -59,30%

Cap jest inteligentnie

Zgłoś do moderatora
zbierany od jesieni i pilnowany żeby za szybko nie skoczył ......................... powód = patrz portfel
obecna wartość capa 73 mln (rynek)
obecna wartość tylko Gekoplastu 50 mln a czarne konie takie jak: Monetia (szybki rozwój i wspaniałe wyniki) ostatnio nabytek Symbio (osobiście wróżę tu duży sukces ponieważ to żywność zdrowa i mogą zrobić bardzo dynamiczny skok przez Bać Pol którego sa akcjonariuszem a samo Symbio dofinansowali i zwolnili z pręgieża kredytowego
Cap da poważnie zarobić o czym piszę od zeta i z nim jestem

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL 0,87% 1,16 2023-09-21 15:08:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.