Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,83 zł , zmiana od tamtej pory: -17,27%

CAŁY CZAS PREZESIE KACZYŃSKI CZEKAM NA 26 ZŁ ZA PGE, PAN TO POTRAFI?

Zgłoś do moderatora
BO PREZYDENT ROSJI W SWYCH WYPOWIEDZIACH MA INNE ZDANIE I ŻE PANA WACHATĘ DORŻNIE? TAK MÓWIĄ W MOSKWIE? A PAN POWINIEN POKAZAĆ GDZIE RAKI ZIMUJĄ W ZIMIE, JAK ZIMNO BO JAMAŁ SIĘ ROZSZCZELNIŁ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -1,57% 8,13 2022-01-18 17:03:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.