Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,74 zł , zmiana od tamtej pory: -1,46%

Całkowita spłata zobowiązań objętych układem z 2015r

Zgłoś do moderatora
https://orzelsa.com/pl/orzel-sa-calkowita-splata-zobowiazan-objetych-ukladem/
Zarząd Orzeł S.A. informuje, iż w dniu 30 września 2021 roku, dokonał wypłaty należności z tytułu całościowego wykupu obligacji serii B w wysokości 375,00 zł na każdą obligację.
Tym samym zobowiązania Emitenta z tytułu obligacji serii B, jak również zobowiązania z tytułu wszystkich wierzytelności objętych spłatą w ramach układu zostały uregulowane w całości. W związku z powyższym Zarząd Emitenta niezwłocznie złoży do Sądu Rejonowego Lublin Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku wniosek o wydanie postanowienia o wykonaniu układu.
W wyniku wykonania układu wartość kapitałów własnych Emitenta ulegnie zwiększeniu o kwotę umorzonych w ramach układu zobowiązań wynoszącą 3,65 mln zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZLOPONY -3,57% 2,70 2021-11-30 16:08:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.