Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,72 zł , zmiana od tamtej pory: -42,36%

CAŁA UNIA MOCNO WNERWIONA NA WODZA KACZYŃSKIEGO, PREZESA PREMIERA I

Zgłoś do moderatora
MINISTERA BEZPIECZEŃSTWA RP. ONI PYTAJA PO CO GENIUSZ PREZES KACZYŃSKI ZERWAŁ KONTRAKT JAMALSKI, NA DOSTAWĘ GAZU Z ROSJI, KTÓRY WYNEGOCJOWAŁ WALDEMAR PAWLAK, A MIAŁ TRWAĆ DO 2030 ROKU. PO CO NASZ WIELKI POLSKI FUDZ JAROSŁAW, TO ZROBIŁ, WSZYSCY WIEDZĄ ŻE WŁADYMIR OGRYWAŁ GO RAZ ZA RAZEM, CO SZAŁU PREZIO DOSTAŁ? KONTRAKT JAMALSKI WIĄZAŁ CENĘ GAZU Z ŚWIATOWĄ CENĄ ROPY NAFTOWEJ, A WŁADYMIR PUTIN ZAWSZE DOTRZYMYWAŁ KONTRAKTÓW, NO CHYBA ŻE KTOŚ NIE PŁACIŁ JAK UKRAINA. PO CO PREZES KACZYŃSKI TO ZROBIŁ? PYTA CAŁA UNIA EUROPEJSKA? DO 2030 ROKU MIAŁO BYĆ SPOKOJNIE Z GAZEM, NO MOŻNA POWIEDZIEĆ ŻE PAWLAK WYNEGOCJOWAŁ ZNAKOMITY KONTRAKT GDYŻ NAJWYŻEJ WYNOSIŁ DLA RP 120% CENY JAK DAL RFN. A DZIŚ JEDYNY DOSTAWCA NA UNIĘ EUROPEJSKĄ MA NIEZWIĄZANĄ CENĘ GAZU DO ROPY, I POSZYBOWAŁA O 1100% WIĘCEJ. TO CO I JAK PREZES KACZYŃSKI OGRAŁ WŁADYMIRA PUTINA W SĄDZIE W SZWECJI?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGORA -0,22% 4,45 2022-11-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.