Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  100,60 zł , zmiana od tamtej pory: -8,25%

Cała prawda o profesorze wiatr

Zgłoś do moderatora
: Cała prawda o profesorze wiatr~Andrzej2022-06-01 09:24IP 37.225.33.*
To post w którym pseudo profesorek atakuje moją córkę.Zastanowie się nad krokami prawnymi.
Gdy brak mu argumentów atakuje osoby a ostatnio nawet rodzinę
Atakować córkę w Dzień Dziecka tylko facet o niskiej kulturze potrafi

Re: OGLĄDAŁEM ANŻEJA W PROGRAMIE "DAMY I WIEŚNIACZKI"?!prof_wiatr odpowiada ~Andrzej2022-06-01 00:10IP 95.49.129.*
Jak zobaczyłem ciebie i zezowatą córeczkę to nie mogłem usnąć.Doprawdy jak zombi ....brrrrr.zarabiasz podobno miliony a na okulistę (leczenie zeza) i dentystę, (aparat na zęby) dziecku żałujesz.Sknera ....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
DOMDEV -0,75% 92,30 2022-12-02 17:00:00