Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  41,35 zł , zmiana od tamtej pory: 2,90%

cała prawda o polskiej giełdzie HAWE.

Zgłoś do moderatora
Można wpuścić akcje na giełdę zabrać pieniądze i wycofać akcje bez konsekwencji .Oszustwo w biały dzień .A mówią że nowa to oszustwo, to co na tej giełdzie się dzieje to nie .Biorą pieniądze od każdej transakcji a gwarancji uczciwości żadnej. Czemu nie reagują ,gdzie gwarancje ,gdzie zabezpieczenia .Za takie pieniądze jak oni zarabiają to akcje powinny być ubezpieczone od takich numerów .A ubezpieczyciel powinien złodziei ścigać.Można stracić jeżeli firma źle zainwestowała .Ale to nie upoważnia nikogo do nie składania raportów i kradzieży w biały dzień akcji z kont.
  • cała prawda o polskiej giełdzie HAWE. Autor: ~XX

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PZU -0,58% 42,55 2019-04-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.